Sám Jágr koloběžku CRUSSIS vlastní, proto také jednatele společnosti Petra Výkrutu napadlo oslovit ho k partnerství. „Před dvěma lety jsme našli na sociálních sítích fotku, jak se Jaromír prohání na naší koloběžce. Ihned jsem kontaktoval Jaromíra, který se spolupráci nebránil, a tak začala první jednání, která vyvrcholila letos podpisem smlouvy,“ uvedl Výkruta.

Jaromír Jágr k spolupráci s CRUSSIS uvedl: „Spolupráce s CRUSSIS nám společně velice dobře sedla. Je skvělé, že propaguji něco, co z minulosti znám a co jsem již používal ke svému tréninku a pro svou práci ještě před podpisem smlouvy. Je pro mne velice důležité, aby spokojenost byla na obou stranách, a chci, aby se elektrokola a koloběžky CRUSSIS díky naší spolupráci dostaly co nejvíce do povědomí lidí.“

Soutěž o podepsané elektrokolo

Zároveň s online a mediální kampaní je spuštěna soutěžní microsite, kde uživatelé mají možnost zasoutěžit si o elektrokolo podepsané Jaromírem Jágrem. Podmínkou je registrace na soutěžním webu www.jezdijakojagr.cz.

Jsme CRUSSIS Electrobikes s.r.o., výrobce koloběžek a elektrokol (výroba probíhá v České republice), dovozce doplňků a sportovního oblečení, vše pod vlastní registrovanou značkou CRUSSIS. Jsme jedním z lídrů na trhu elektrokol v České republice. V roce 2015 jsme otevřeli novou vlastní výrobní linku klasických kol, kde se v současné době vyrábí přes 35 modelů jízdních kol CRUSSIS s kapacitou 8 000 kol ročně, s možností zvýšení až na 20 000 kol za rok. V témže roce byla také spuštěna vlastní výroba koloběžek CRUSSIS. V současnosti jsme schopni vyrobit přes 20 000 koloběžek ročně. V roce 2016 jsme se stali již plnohodnotným dodavatelem na českém trhu s nabídkou elektrokol, jízdních kol a koloběžek. Od jara 2016 jsme omezili výrobu jízdních kol a plně se soustředíme na výrobu koloběžek. Náš tým se rozrostl o oddělení pro zahraniční odbyt a do konce roku se nám podařilo vyvézt koloběžky do více než 8 evropských zemí a dále pak do USA, kde jsme vystavovali naše koloběžky v Las Vegas, na největším americkém veletrhu Interbike 2016. Do sezóny 2017 jsme představili novou řadu elektrokol, u kterých je kladen velký důraz na moderní designy a rámové geometrie, jimiž se elektrokola CRUSSIS liší od konkurence. V průběhu dubna byla představena ucelená řada doplňků ke koloběžkám a elektrokolům, jako jsou helmy, sluneční brýle, rukavice, nářadí, světla, zámky, tachometry, brašny, košíky a lahve. Všechny pod vlastní značkou CRUSSIS ve vysoké kvalitě a povedených designech. Velmi významné bylo také uvedení kompletní řady funkčního sportovního oblečení na trh – od ponožek přes šortky, trička, bundy až po čepice. Vše opět pod vlastní značkou a v té nejvyšší možné kvalitě, kterou zaručuje výroba přímo v České republice.

Rok 2018 je rokem inovací. Naši flotilu jsme rozšířili o dvě zásadní novinky; karbonové horské elektrokolo s pevným rámem a celoodpružené horské elektrokolo pro ještě hladší jízdu v náročném terénu. Baterie směrujeme k té nejvyšší kvalitě článků a integrujeme je do rámů. CRUSSIS je první značkou střední třídy elektrokol v České republice, která tyto plně integrované baterie přinesla. A chystáme mnoho dalšího. Máte se na co těšit.