Informační servis

Novoroční rytířská jízda: Kladno jedenáctkrát doma!
Dvougólový Stach se už těší na volno, přijde vhod
Kladno vyprášilo Kadaň 7:3, tři body patří domů právem
Poslední letošní! Rytíři doma vyzvou Kadaň
Mladší dorost Pézetky ukončil rok 2014 prohrou
Jeseníky Rytířům nevoněly. Body nevezeme
Od Bacílka k Jágrovi: ČT odvysílá dokument k 90. výročí klubu
Domácí sérii Rytířů protne duel v Šumperku
Další úspěch Poldinek, v aukci vynesly 150 tisíc!
Rytíři měli dvoubrankový náskok, přesto prohráli
DRAŽBA DRESŮ: Výroční originály Poldi na Aukru!
Nezbývalo nic jiného než se trefit, řekl Bahenský
Kladno opět přejelo Brod rozdílem třídy
Kladeňáci Vladař a Zajíc míří na reprezentační akce
Do Kladna přijíždí bojovat o naději poslední Brod
Položky 115 z celkového počtu 447
Chance liga
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Jihlava 43 26 5 9 3 150:90 91
2 Vsetín 43 24 6 11 2 159:115 86
3 Rytíři Kladno 44 24 4 13 3 152:112 83
4 Č.Budějovice 43 23 4 14 2 137:106 79
5 Litoměřice 42 20 4 16 2 133:119 70
6 Havířov 44 21 3 20 0 134:112 69
7 Prostějov 43 19 5 17 2 152:139 69
8 Přerov 43 19 2 17 5 114:109 66
9 Třebíč 43 15 8 16 4 125:117 65
10 Frýdek-Místek 44 18 3 19 4 148:147 64
11 Slavia 43 17 0 15 11 124:141 62
12 Poruba 43 16 4 22 1 136:138 57
13 Benátky 44 12 3 23 6 114:149 48
14 Ústí n.L. 43 9 1 27 6 111:166 35
15 Kadaň 43 8 1 32 2 87:216 28
Extraliga juniorů
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 K.Vary 31 11 9 9 2 96:79 66
2 Hradec 31 12 4 12 3 99:78 61
3 Ml.Boleslav 31 13 3 12 3 87:97 61
4 Chomutov 31 12 3 15 1 93:87 60
5 Zlín 30 13 3 13 1 86:93 60
6 Havířov 31 13 2 14 2 83:81 59
7 Rytíři Kladno 31 12 1 12 6 94:99 55
8 Olomouc 31 10 4 13 4 86:101 49
9 Jihlava 31 9 1 19 2 70:106 46
10 Přerov 30 8 3 17 2 74:99 39
11 Havlíčkův Brod 31 5 4 21 1 73:130 34
12 Žďár nad Sázavou 29 7 1 19 2 84:116 33
Liga juniorů
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 PZ Kladno 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Letňany 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Beroun 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Hvězda Praha 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Zbraslav 0 0 0 0 0 0:0 0
6 Kralupy n. Vlt. 0 0 0 0 0 0:0 0
Extraliga dorostu - část A
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Kladno 17
2 Hradec Králové 16
3 Liberec 14
4 Litvínov 11
5 Plzeň 10
6 Slavia 10
Extraliga dorostu - část C
# Klub Z V VP P PP SKÓRE B
1 Sparta 63
2 Chomutov 57
3 Třemošná 40
4 Karlovy Vary 34
5 Kobra Praha 22
6 PZ Kladno 16