Adam Brízgala

Odchovanec pražské Sparty odchytal po příchodu ze zámořských soutěží na Kladně dvě sezony. Tu uplynulou naskakoval střídavě také v Ústí nad Labem a Českých Budějovicích. V samém závěru ročníku 2019/20 se stal kvůli zranění Denise Godly a Lukáše Cikánka jedničkou Rytířů a ukázal, že je kvalitním gólmanem. Každý má jistě ještě v živé paměti jeho výhru v Brně a proti Mladé Boleslavi, které ještě držely naději na záchranu.

Martin Kehar

Z Benešova přes mládežnické týmy Sparty až do mládeže Kladna a poctivou prací až do A týmu Rytířů. Takovou cestu urazil obránce Martin Kehar. I on se chystá na další sezonu v kladenském dresu, bude už jeho sedmou mezi seniory.

Jakub Hajný

Ještě v sezoně 2017/18 hrál kladenský tvrďák za Hodonín ve třetí nejvyšší lize. Poté si ho vytáhl Prostějov a z něj se vrátil zpátky na Kladno. Zažil postup do extraligy a pak si ji také zahrál. A že udělal takový skok napříč soutěžemi? Žádná náhoda ale výsledek jeho tréninků, po kterých si vždy ještě přidával.

Štěpán Bláha

Na svou první extraligovou branku čekal trpělivě 35 zápasů a prosadil se v jednom z nejpovedenějších zápasů sezony – na Spartě, při výhře Kladna 8:4, před vyprodanou O2 arenou. Byť ročník zakončil s jen s dvěma trefami, jeho černá práce byla neopomenutelná. Ve 22 letech navíc může těžit z nabraných zkušeností a v první lize budou jistě znát.