Poctivý trénink 💪, inspirace od hokejových hvězd ⭐ ale i spousta zábavy 🤣. To jsou tři hlavní pilíře, na kterých kempy kladenské Hokejové školy pevně stojí. A protože je o ně obrovský zájem, rozhodli se organizátoři oproti původním plánům navýšit počet míst a nabídnout je dalším zájemcům.

„Dá se říct, že naše kempy už mají určitou tradici a zájem o ně nás samozřejmě těší. Letos vložíme do tréninků nová cvičení a pokusíme se vnést prvky, které pomohou hráčům zlepšit reakci na kotouč,“ říká šéf školy a GM mládeže Rytířů Kladno Jan Kregl. 


"Trénuj víc než ostatní, pak se i ty můžeš stát legendou!" Jaromír Jágr a jeho motto Hokejové školy


Prázdninový kemp 2019 - od 20. do 26. července

Intenzivní týdenní tréninky na suchu a na ledě s úzkou specializací na střelbu, techniku hole a vedení kotouče 🏒 zůstávají doménou kladenské Hokejové školy. Co hráčům dokáže nabídnout, můžeme vidět třeba na dvou příkladech z vlastní líhně - Adamu Kubíkovi či Šimonu Jelínkovi. Oba nadějní hráči při kempech zažili roli žáka a pak i učitele. Adam Kubík bude hrát extraligu v Hradci, Šimon Jelínek doma za Kladno. A jistě nebude jediným Rytířem z áčka, který i tentokrát na Hokejové škole posílí partu kladenských profesionálních trenérů.

Skvělé zážitky mladých hráčů můžete sledovat 👀 na Facebooku a našem You Tube kanálu. A nepřehlédněte ani fotogalerii v článku. 😉


👉 Přihlaste se na letošní prázdninový kemp! 👈