Čekají na tebe 3 stanoviště:

Hitovací trenažér
Vyzkoušej si bodyček na vlastní kůži.

Střelba na bránu
Získej co nejvíce plusových bodů.

Virtuální realita
Vyzkoušej si ve virtuální realitě, jak se cítí naši hráči, když se přímo proti nim řítí soupeřova střela!

Radegast hořká výzva odvahy

Pro 8 nejstatečnějších je o 2. přestávce připravena hořká výzva odvahy! Pokud si chceš na vlastní kůži zažít adrenalin na ledě, tak běž a vyzkoušej si naše stanoviště a třeba právě ty půjdeš na led! Na ledě si za plexi sklem vyzkoušíš, jaké to je, když na tebe letí puk rychlostí až 170 km/h nebo si sám zkusíš střílet na branku a zjistíš, jakou rychlostí dokážeš vystřelit!

Těšit se můžeš i na střelbu triček Radegast, a to přímo mezi fanoušky na tribuny. Střelba triček proběhne o 2. přestávce a v jedné z komerčních přestávek.

Co je to Radegast index?

Metrika hokejových bojovníků, to je Radegast index. Statistika oceňuje hlavně hráče, kteří nejsou během hry tolik vidět, ale bez jejichž práce se neobejde žádný tým. Řeč je o obráncích - borcích - kteří svou bojovnost trénovat nemusí. Tu mají totiž od narození ve své krvi!

Radegast index je složen ze tří parametrů: plusový či minusový bod získají hráči za pobyt na ledě při vstřelených a obdržených gólech. „Hit“ soupeře je ceněn jedním bodem, stejným počtem, tedy jedním bodem, je hodnocena také každá zablokované střela soupeře.

Vítěz metriky je vyhlašován každý měsíc po dobu základní části soutěže. Ten nejlepší pak odehraje všechny zápasy následujícího měsíce v zelené helmě, symbolu bojovníků. Celkový vítěz Radegast indexu si odnese kamennou helmu, kterou převezmu při galavečeru Hokejista sezóny.