Memoriál Michala Ježka 2019
sobota 15. června - Knovíz - od 12:00

Účast: tým Ondřeje Pavelce, tým Václava Skuhravého, Rytíři Kladno, TJ Sokol Knovíz. Během turnaje proběhne autogramiáda a dražba dresů, těšit se můžete i na setkání s kladenskými hvězdami NHL. Vstupné 50 Kč.

Tradiční benefiční fotbalový turnaj je v letošním roce věnovaný Hynkovi Skůrovi ze Slaného!

Podrobněji o turnaji v našem předchozím článku.

100 let Čechie Velká dobrá
sobota 22. června - Velká Dobrá - od 16:00

Jubileum fotbalové Velké Dobré bude místní klub slavit už od 11 hodin, hokejoví fanoušci se svých oblíbenců dočkají v 16:00, kdy je výkop utkání prvních týmů Rytíři Kladno - FC Čechie Velká Dobrá.

Hokejky na pažitu 2
sobota 29. června - Lidice - od 17:00

Zveme vás také na hřiště do Lidic, kde se v benefičním utkání střetnou současní i bývalí hokejisté Kladna - především ale všichni kamarádi Petra Křepelky, jemuž také věnují výtěžek z celé akce.

Vstupné je dobrovolné a samozřejmě pro Křépu, který dál statečně válčí s následky vážného zranění. Součástí bude aukce dresů a hokejových artefaktů, pro děti bude připravený náš oblíbený nafukovací hrad.

„Hokejky na pažitu - díl druhý“ bude vrcholem fotbalových sobot, určitě si nenechte ujít!