„Stránka (fanshopu) na Facebooku vznikla především proto, abychom s Vámi, fanoušky, zlepšili komunikaci - budete mít možnost rozhodovat, jaké produkty se pro Vás budou vyrábět, budete moci také diskutovat, co se Vám líbí i nelíbí,“ vzkázal na novém profilu jeho správce Jan Sýkora, sám velký fanoušek Kladna, kterého příznivci našeho klubu znají spíše pod přezdívkou „Syky“. Ten už nějaký čas navrhuje nejrůznější rytířské grafiky a o jeho práci jste na internetu projevili velký zájem.

Nyní má možnost některé své nejzdařilejší nápady přetavit v konkrétní oficiální produkty klubu. „Budu navrhovat designy limitovaných produktů, které pro Vás již v blízké době chystáme,“ prozradil Sýkora.

Hokejový klub Rytíři Kladno se svým fanshopem pevně věří, že i tento krok povede k větší spokojenosti fanoušků a že se nové produkty budou líbit!

Oficiální produkty Rytířů můžete zakoupit v internetovém obchodě na adrese www.hokejfanshopkladno.cz nebo v kamenné prodejně „Fanshop na ochozu“ v průběhu ligových utkání přímo na ČEZ stadionu.

»» Podívejte se na nový FB profil "Rytíři Kladno - Fanshop"