ELIOD Extraliga mladšího dorostu

ELIOD Extraliga - play off 2016/2017

Kolo Den Datum S kým Čas Výsledek Report
1 St 08.03.2017 HC Plzeň 1929 - Rytíři Kladno 17:00 2:0
2 10.03.2017 Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929 15:55 4:5

O udržení, skupina C 2016/2017

Kolo Den Datum S kým Čas Výsledek Report
1 Ne 27.11.2016 Rytíři Kladno - PZ Kladno 16:00 3:2
3 Ne 04.12.2016 Rytíři Kladno - Kobra Praha 14:45 9:6
4 Čt 08.12.2016 Rytíři Kladno - Karlovy Vary 15:00 8:5
5 Ne 11.12.2016 Ústí nad Labem - Rytíři Kladno 12:00 7:6
6 Čt 15.12.2016 PZ Kladno - Rytíři Kladno 16:10 3:4
8 Út 03.01.2017 Kobra Praha - Rytíři Kladno 16:45 1:3
7 Út 10.01.2017 Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 16:10 6:5
9 Čt 12.01.2017 Karlovy Vary - Rytíři Kladno 15:25 2:5
10 Ne 15.01.2017 Rytíři Kladno - Ústí nad Labem 15:55 4:5
11 Čt 26.01.2017 Rytíři Kladno - PZ Kladno 15:00 3:2
12 Ne 29.01.2017 Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 12:00 6:5 pp
13 Čt 02.02.2017 Rytíři Kladno - Kobra Praha 15:00 5:1
14 Ne 05.02.2017 Rytíři Kladno - Karlovy Vary 14:55 4:3
15 St 15.02.2017 Ústí nad Labem - Rytíři Kladno 17:30 2:10
16 Ne 19.02.2017 PZ Kladno - Rytíři Kladno 14:55 3:5
17 Čt 23.02.2017 Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 15:00 2:3
18 Ne 26.02.2017 Kobra Praha - Rytíři Kladno 12:30 2:4
2 Út 28.02.2017 Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 15:00 4:3 sn
19 Čt 02.03.2017 Karlovy Vary - Rytíři Kladno 15:25 7:8 sn
20 Ne 05.03.2017 Rytíři Kladno - Ústí nad Labem 14:45 5:7

Základní část 2016/2017

Kolo Den Datum S kým Čas Výsledek Report
1 Čt 01.09.2016 Rytíři Kladno - HC Litvínov 15:00 5:4
2 Ne 04.09.2016 HC Slovan Ústí nad Labem - Rytíři Kladno 12:00 2:10
3 Čt 08.09.2016 Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929 15:00 4:7
4 Ne 11.09.2016 HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 16:10 6:3
5 Ne 18.09.2016 Rytíři Kladno - HC Kobra Praha 14:45 9:3
6 Ne 25.09.2016 Rytíři Kladno - HC Sparta Praha 14:45 2:8
7 St 28.09.2016 Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 12:00 3:2
8 Ne 02.10.2016 Rytíři Kladno - HC Letci Letňany 14:45 2:8
9 Ne 09.10.2016 PZ Kladno - Rytíři Kladno 16:00 2:5
10 Čt 13.10.2016 HC Litvínov - Rytíři Kladno 17:30 6:3
11 Ne 16.10.2016 Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 14:45 4:9
12 Ne 23.10.2016 HC Plzeň 1929 - Rytíři Kladno 13:00 7:2
13 Čt 27.10.2016 Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 15:00 6:4
14 Ne 30.10.2016 HC Kobra Praha - Rytíři Kladno 12:45 2:7
15 Čt 10.11.2016 HC Sparta Praha - Rytíři Kladno 17:30 8:2
16 Ne 13.11.2016 Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 14:45 4:5 pp
17 Čt 17.11.2016 HC Letci Letňany - Rytíři Kladno 15:00 1:5
18 Ne 20.11.2016 Rytíři Kladno - PZ Kladno 11:30 5:2