ODKAZ NA DRAŽBU - ZDE!

V této aukci můžete dražit speciální řadu dresů ze zápasu Rytíři Kladno vs. HC Oceláři Třinec (26. 1. 2020) v rámci celorepublikového projektu Legenda legendám. Ten vznikl jako pokračování úspěšného projektu Legenda pomáhá z roku 2017, do kterého se stejně jako letos zapojily všechny kluby Tipsport extraligy, Chance Ligy, vybrané celky 2.ligy a zástupci univerzitního hokeje.

Vyvolávací cena dresů je 1070,- Kč. Částka v sobě zahrnuje nedožité 70. narozeniny legendárního hráče a trenéra Ivana Hlinky (26. ledna), který je ústřední postavou celého projektu. Výtěžek z dražby bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hráčům a funkcionářům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.

Projekt Legenda legendám opět spojuje tuzemské hokejové hnutí v podobě, jaká nemá v historii českého hokeje obdoby.

Více informací o projektu najdete na webu www.legendapomaha.cz.