1. kolo ELIOD Extraligy dorostu – 12. 09. 2019 ČEZ stadion, Kladno

Kobra
3

PZ Kladno: Liemann (Hykel) – Melichna, Rubáček, Stich, Deniger, Jánský, Horn – Rynda, Zukriegel, Pospíšil, Cihelka, Hanousek, Jechumtál, Typolt, Šilhavý, Mikska, Vosyka. Trenéři: Křepelka, Burger.
HC Kobra Praha: Peyerl (Kadlec) – Kalajev, Jiráček, A. Nápravník, Bucek, Mašek, Frydrich – Král, O. Nápravník, Čečetka, Půplpán, Hallfar, Rejna, Strnad, Bauer, Krásný. Trenéři: Vrzal, Slanina

Branky a nahrávky: 5. Rejna (Bauer, A. Nápravník), 8. Půlpán (Mašek), 34. Strnad (Půlpán). Třetiny: 0:2, 0:1, 0:0. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. Střely na branku: 31:44. Rozhodčí: Vojtěchovský – Kučera, Nekvapil. Diváci: 70.

Celek pražské Kobry se dostal do vedení už na začátku páté minuty, když na konci rychlé souhry přesně zakončoval do kladenské branky Mark Jefferson Rejna, v minulé sezoně hráč právě Pézetky – 0:1. O tři minuty později lovil Matouš Liemann kotouč ze své sítě znova. Ondřej Pašek našel Matěje Půlpána, který navýšil vedení Kobry – 0:2. Ve druhé části měli domácí dlouhou početní výhodu, když Ondřej Nápravník odešel na trestnou lavici dvakrát po sobě. Po jejím skončení nevyužili přesilovku ani Pražané, načež pár vteřin nato přidal další a poslední branku v zápase Lukáš Strnad – 0:3.