Od svého příchodu na konci září se stal Denis Godla jasnou jedničkou Rytířů. Střídal pouze v zápase s Třincem. „Měl jsem dobrou letní přípravu, takže toto vytížení mi nedělá problém a jsem za něj rád. Jsme v extralize nováčkem a zatím se nám v tomto ohledu docela daří,“ chválil si slovenský reprezentant solidní deváté místo v tabulce.

Rytíře čeká odveta se Spartou, které má Kladno co vracet. Před čtrnácti dny totiž utrpělo ve vyprodané O2 aréně prohru 2:6. „Myslím, že se to bude lišit už ve srovnání atmosféry. O2 aréna je sice moderní, ale lépe jsou slyšet fanoušci u nás,“ říká Godla, který se už těší na podporu z hlediště.

Denisovi se na Kladně líbí. V týmu se cítí dobře a hodně mu na klidu dodává parťák Lukáš Cikánek. „Spolu se bavíme asi nejvíc. Gólmani musí držet spolu,“ zdůrazňuje. A co rád dělá ve volném čase? „Moc ho není, ale když ho mám, tak ho nejvíce věnuji své snoubence. Chodíme spolu třeba venčit naše dva jorkšíry,“ usmíval se.

Už za měsíc nás čekají Vánoce. Na to, aby mohl Denis odjet za rodinou do rodného Kežmaroku, na to čas bohužel nezbude. „Už jsem si zvykl, že Vánoce trávím mimo. Letos je poprvé strávím v Česku. Když jsme je slavili ve Finsku, udělali jsme si je se snoubenkou ve slovenském duchu,“ dodal na závěr Denis Godla.

Záznam rozhovoru zde: