Týmové zajímavosti

Rytířům se nedaří v přesilovkách 😓, jejich úspěšnost je pouze něco přes 10%. Zajímavostí je, že početní výhoda nesedí ani třetímu Motoru s necelými 12%. Horší než oba favorité už jsou jen Litoměřice.

Rytíři jsou nejméně vylučovaným týmem 😇 (34 vyloučení), oproti nejtrestanějším Benátkám nasbírali dvakrát méně trestů!

Možná překvapení, ale podle čísel jsou Rytíři "hitmakeři". V celkovém počtu hitů ✊ (161) jim patří čtvrtá příčka, nejvíce ran rozdala Třebíč (211).

Na kladenský ČEZ stadion chodí v průměru slušných 2400 diváků 👨‍👩‍👧‍👦, ale to stačí jen na čtvrté místo za nedostižným Motorem (5837), Vsetínem (3117) a Karlovými Vary (2445).

V úspěšnosti vyhraných vhazování 🏒 je Kladno čtvrtým nejlepším týmem (52,44%). Buly nejvíc vyhrávají Zubři z Přerova (58,46%).

Rytíři válí, nebodovali pouze jednou ⚔ (prohra v Karlových Varech) a s utkáním k dobru jsou o bod druzí.

Hráčské zajímavosti

Největší úspěšnost střelby mezi Rytíři 🎯 má David Tůma, a to skvělých 40%. Téměř každá druhá „Tůmičova“ střela na branku tak končí gólem! Tůma je s 8 góly druhým nejlepším střelcem WSM ligy.

Nejčastějším střelcem 🙏 je suverénně Tomáš Redlich s 29 pokusy, ze kterých se ovšem ujal zatím jediný. „Réďovi“ to tam padlo až v posledním utkání proti Motoru, ale stálo to za to!

Nejvíc času na ledě ⏱ tráví obránci Štindl (22:23 min/zápas) a Štich (21:16), z útočníků má největší prostor Patrik Machač (16:47) s Jakubem Strnadem (16:30), který má zároveň největší ice time ze všech Rytířů při oslabení.

Nejčastěji chodí na buly 🏒 Patrik Machač a vyhraje jich 56,22%. Ještě o procento a půl lepší úspěšnost má Tomáš Kaut.

Nejvíce střel zblokovali ✌ Petr Hořava (14) a Martin Kehar (10), naopak puk ještě „netrefil“ Adama Kubíka (0).

Kladenští gólmani 🥅 mají sice skvělý průměr 1,94 (Kopřiva) respektive 1,95 (Cikánek) gólu na zápas, ale stačí jim to jen na konec první ligové desítky. Nejlepší průměr 1,21 drží karlovarský Filip Novotný.

👉 Veškerá data naleznete v centru statistik na Hokej.cz