Akreditace

Na přípravná utkání v sezoně 2017-2018 není klubová akreditace nutná, postačí jakékoliv prokázání z Vaší redakce. Novinářům bude umožněn vstup do tiskového centra (vchod č. 14), fotografům jsou navíc k dispozici vyhrazená místa.

Na ligová utkání bude umožněn vstup do tiskového centra (vchod č. 14) pouze akreditovaným novinářům v nejvyšším počtu dvou osob na redakci v daném utkání. Z kapacitních důvodů nelze garantovat všem redakcím místo k sezení v tiskovém centru. V případě, pokud je kapacita tiskové centra nedostačující, si klub Rytíři Kladno vyhrazuje právo upřednostnit redakce dle svého uvážení.

Fotografům bude umožněn vstup na určená místa (prostor u mantinelu jižní tribuna, foto – lávka, po domluvě prostor mezi střídačkami).

Akreditovaní novináři mají možnost občerstvení a pohybu v přilehlé VIP zóně, ovšem bez stálého místa k sezení. Novinářům je vyhrazeno tiskové centrum!

Akreditovaní novináři se zavazují respektovat návštěvní řád ČEZ stadionu Kladno, dbát pokynů pověřených osob klubu a pořadatelské služby.

Platnost akreditace může být jednorázová nebo celosezonní. Klub Rytíři Kladno si vyhrazuje právo akreditaci neudělit, v případě nerespektování návštěvního řádu ČEZ stadionu či pokynů pověřených osob vydanou akreditaci odebrat.

Žádosti o akreditaci

Žádost o akreditaci musí obsahovat požadavek, zda se jedná o akreditaci pro píšícího novináře, fotografa, rozhlas či TV.

V žádosti o akreditaci je nutné uvést kromě jmen osob také název redakce včetně aktuálních kontaktů.

Žádost o akreditaci na jednotlivá utkání je nutné podat nejpozději 24 hodin před začátkem daného utkání.

Klub Rytíři Kladno uznává akreditace společnosti BPA (TV + rozhlas) platné v Tipsport extralize ledního hokeje. Z technických důvodů pouze prosíme jejich držitele o nahlášení návštěvy utkání předem.

Se žádostmi o akreditace se obracejte na tiskového mluvčího klubu Víta Herala, který je kontaktní osobou pro média.

Vít Heral, tiskový mluvčí

Tel.: +420 774 114 324